אירועי חברה וימי גיבוש

מחפשים פעילות יוצאת דופן, ייחודית, מגבשת ושוברת שגרה לצוות המשרד שלכם?

אין בחירה נכונה יותר עבורכם מאשר פעילות "לייזר טאג"!

 

אצלנו תקבלו חבילת VIP הכוללת:

חדר אירועים VIP + כיבוד קל + שתייה + מלווה שיהיה צמוד אליכם לאורך כל האירוע ו3 משחקי "לייזר טאג"!

 

**(ניתן לקחת חבילה מורחבת הכוללת גם את חדר הבריחה שלנו- "רעש לבן" בו שתי קבוצות מתחרות אחת בשניה בזמן אמת- מהמובילים בתחום חדרי הבריחה בארץ ובעולם, ואחת מהסדנאות החוויתיות שלנו).

 

אצלנו אפשר להביא עד 80 איש שישחקו במקביל בחדרים ובפעילויות השונות!

 

מה הערך המוסף של משחק ה"לייזר טאג"?

 

משחק ה"לייזר טאג", נוסף על היותו מהנה, משחרר, מפיג מתחים ושובר שגרה- הוא גם כלי המשפר את יכולתה של קבוצה לעבוד בצוות- משחק זה  מעודד את השחקנים לפתח חשיבה אסטרטגית, לקבל החלטות תחת לחץ של זמן, לפתח כישורי מנהיגות ולעבוד יחד על מנת להביס את הקבוצה היריבה.

 

רוצים פעילות מיוחדת שתותאם לצוות שלכם?

 

אנו, צוות המתחם, נשמח לבנות משחקים ייחודיים שיותאמו במיוחד לצוות שלכם לפי אלמנטים שחשובים לכם- ובכך להבטיח לכם חוויה יוצאת דופן והנאה בלתי נשכחת.

אבל...מה זה לייזר טאג?

"לייזר-טאג" הוא משחק מלהיב, אינטנסיבי וחוויתי, המדמה באופן הריאליסטי ביותר חווית קרב יריות בזמן אמת. החוויה מושגת באמצעות כלי-נשק הפועלים בטכנולוגיית אינפרא-אדום- קרן לייזר שמזהה את היריב ופוגעת בו . באמצעות הטכנולוגיה החדשנית ניתן לזהות את השחקנים היריבים ממרחקים ולפגוע בהם בצורה מדויקת.  משחק ה"לייזר טאג" הוא משחק המאפשר הנאה מחוויית משחק קרב היריות- ללא כאב פיזי מפגיעות, לכלוך או בלגן באופן כללי (בהשוואה לפיינט-בול, למשל). שחקני ה"לייזר-טאג" יירו, יתחבאו וירוצו ברחבי שדה הקרב המדומה, בניסיון לירות זה בזה ולהביא את הקבוצה שלהם לניצחון במשחק.

לא נשעמם אתכם בפרטים הטכניים ונסביר איך כל דבר עובד. מה שאתם באמת צריכים לדעת זה את הדבר הפשוט הבא: לייזר-טאג הוא משחק חוויתי וכייפי שיעלה לכם את האדרנלין. אם אתם מחפשים חוויה מרגיעה ושקטה- תמשיכו לחפש  

 

אז...איך מזמינים? מתקשרים עכשיו ומשריינים תאריך! לטלפון 03-9600040 או באמצעות מערכת ההזמנות של האתר

להזמנת משחק

2 משחקים (15+15 דקות)

משחק 1 (20 דקות)

3 משחקים (15+15+15 דקות)

65

100

135

  • חיילים 15% הנחה

  • סטודנטים 10% הנחה

פרטים שחשוב לדעת לפני הזמנת משחק

לא מצאתם משחק פנוי בזמן שרציתם?
הסתבכתם עם ההזמנה? סתם מעדיפים להזמין דרך הטלפון?