מסיבות ימי הולדת

חוגגים יום הולדת? מחפשים דרך מקורית לחגוג עם אטרקציה שתרים לכם את האדרנלין ותעיף לכם את כובעי יום ההולדת מהראש?

"לייזר טאג" הוא המקום המושלם בשבילכם! אצלנו תקבלו אירוע יוצא דופן, מגבש, חוויתי, ייחודי וכייפי בטירוף שממנו לא תרצו ללכת הביתה!

 

אין דרך יותר מיוחדת, מצחיקה, ומשמחת לחגוג יום הולדת ממשחק "לייזר טאג" בו כל חברי הכיתה נלחמים זה בזה בזמן אמת!

 

"לייזר טאג" מציע חוויה בלתי נשכחת של כייף, לצד פיתוח כישורי מנהיגות, גיבוש קבוצתי, פיתוח חשיבה אסטרטגית וקבלת החלטות תחת לחץ. כל אלה באריזה אחת מדהימה של אושר אינסופי עבור הילדים שלכם. חוויה שאסור לוותר עליה!!

מה כלול בחבילת יום ההולדת?

אירוע יום ההולדת שלנו הוא אירוע בו הכל כלול! אתם מקבלים חבילת VIP הכוללת - חדר אירועים, בלונים וקישוטים, פיצות, חטיפים, שתיה קלה, תמונות מגנטים, מדריך צמוד מתחילת האירוע ועד סופו, הזמנות דיגיטליות מעוצבות ומותאמות אישית, כרטיסי גירוד ועוד!!  בקיצור - האירוע כבר מוכן, מחכה לכם - כל מה שצריך זה להרים טלפון ולהזמין!

אבל...מה זה לייזר טאג?

"לייזר-טאג" הוא משחק מלהיב, אינטנסיבי וחוויתי, המדמה באופן הריאליסטי ביותר חווית קרב יריות בזמן אמת. החוויה מושגת באמצעות כלי-נשק הפועלים בטכנולוגיית אינפרא-אדום- קרן לייזר שמזהה את היריב ופוגעת בו . באמצעות הטכנולוגיה החדשנית ניתן לזהות את השחקנים היריבים ממרחקים ולפגוע בהם בצורה מדויקת.  

משחק ה"לייזר טאג" הוא משחק המאפשר הנאה מחוויית משחק קרב היריות- ללא כאב פיזי מפגיעות, לכלוך או בלגן באופן כללי (בהשוואה לפיינט-בול, למשל). שחקני ה"לייזר-טאג" יירו, יתחבאו וירוצו ברחבי שדה הקרב המדומה, בניסיון לירות זה בזה ולהביא את הקבוצה שלהם לניצחון במשחק.

לא נשעמם אתכם בפרטים הטכניים ונסביר איך כל דבר עובד. מה שאתם באמת צריכים לדעת זה את הדבר הפשוט הבא: לייזר-טאג הוא משחק חוויתי וכייפי שיעלה לכם את האדרנלין. אם אתם מחפשים חוויה מרגיעה ושקטה- תמשיכו לחפש  

 

אז...איך מזמינים? מתקשרים עכשיו ומשריינים תאריך! לטלפון: 03-9600040 או באמצעות מערכת ההזמנות של האתר

להזמנת משחק

2 משחקים (15+15 דקות)

משחק 1 (20 דקות)

3 משחקים (15+15+15 דקות)

65

100

135

  • חיילים 15% הנחה

  • סטודנטים 10% הנחה

פרטים שחשוב לדעת לפני הזמנת משחק

לא מצאתם משחק פנוי בזמן שרציתם?
הסתבכתם עם ההזמנה? סתם מעדיפים להזמין דרך הטלפון?